Bakım Anlaşması

Donanım ve yazılım bakım süreci planladığınızdan daha yorucu ve uzun olabilir. Fakat düzeli bakımın işletmenize katacağı değer kesinlikle görmezden gelinemez. Dolayısıyla sürekli olarak bakım işlemlerini gerçekleştirmeniz işinizin sürekliliği konusunda kilit bir rol oynamaktadır. Elbette bakım sürecinin ve işlemlerinin tamamını Teknolog Teknoloji 'ye bırakmanız mümkündür.

Teknolog Teknoloji ile bakım anlaşması imzalayın.

Düzenli bakım desteği almak ve yazılım ya da donanım eksenli bakım çalışmalarını işinize katmayı hedefliyorsanız Teknolog Teknoloji ile bakım anlaşması imzalayabilirsiniz. İş birliğimiz doğrultusunda ekiplerimiz işletmenizin bünyesinde yer alan yazılım ve donanım bileşenleri üzerine çeşitli değerlendirmeler gerçekleştirecek ve işinize özel çözümler sunacaktır. Bu sayede dahili bir BT departmanın daha yüksek bir gider seviyesinden sunacağı bakım işlemlerini Teknolog uzmanlarına devredebilir ve iş devamlılığının anahtarını elde edebilirsiniz.

Maintenance Agreement

Bakım anlaşması ile neler sunuyoruz?

Bakım anlaşmalarını ve düzenli bakım çalışmalarını gerekli görmeyen işletmeler bu kararın olumsuz etkileri ile düzenli olarak karşılaşmaktadır. Bütçe tasarrufu aracılığı ile bakım anlaşması imzalamaktan kaçınan işletmeler bakımsızlık ile doğrudan bağlantılı problemlerin ortaya çıkışında daha fazla harcama yapmaktadır. Düzenli bakımlar sayesinde tahmin edilemeyen teknik sorunların yaşanmasına ihtimal sağlanmaz. Dolayısıyla bu tür problemlerin önceden yaşanmaması ve gerçekleşme ihtimalinin önceden tespit edilmesi gerekir. Bu noktada bir bakım anlaşması imzalayarak işinizin donanım ve yazılım eksenli bakım çalışmalarını Teknolog Teknoloji’e devredebilirsiniz. Uzmanlığı ile sayısız işletmeye destek sunan ekibimiz, farklı becerilere sahip olan uzmanları ile geniş ve kapsamlı bir bakım desteği sunacaktır. Böylece işletmenizin bilgi teknolojileri temelli problemler yaşamasının önüne geçmek için kritik bir adım kaydetmiş olursunuz. Bununla beraber bu tür problemlerin işletmeniz ve çalışanlarınız için risk oluşturabileceğini unutmamakta fayda var. Düzenli bakım ve rutin değerlendirmelerin olmadığı bir ağ ve donanım sistemi daha sonra işletmenizi hukuki bir bataklığa sürükleyebilir. Bununla beraber işletmenizin imajını riske atarak çeşitli finans problemlerinin oluşmasına da neden olabilir.

Sistemlerinizden birinin ne zaman arızalanacağını asla tahmin edemezsiniz. Bu tür durumlarda sürece aniden müdahale edebilecek profesyonellere ihtiyaç duyulur. Bu noktadan da önemli ise sistem arızalarını önceden tahmin edebilecek ve bunların olmamasını sağlayacak bir denetim ağı sağlamaktır. Bir bakım sözleşmesinin size fayda sağlayabileceği nokta da tam burasıdır.

İş birliğimizin başlangıcından itibaren Teknolog Teknoloji olarak sistem bakım ve değerlendirme sürecini baştan sona üstlenmekteyiz. İşletmelerinizin kesintisiz bir şekilde işlediğinden ve işinizin temelinde yer alan dişlilerin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin oluyoruz. Bu yönde kaydedeceğimiz adımlar işinizin genel şartları ile paralellik gösterecek. Teknolog olarak hem donanım hem de yazılım odaklı çalışmalarımız ile şirket operasyonlarının her daim çalışır kalmasında kritik bir destek sunmaktayız.

Bakım anlaşması ve iş birliğimizin sunacağı katkılara dair bilgi edinmek için bize ulaşın.

image-right