Proje Yönetimi

BT projeleri pek çok farklı dinamik bileşene sahip olan süreçler ile işlemektedir. Dolayısıyla bu tür projelerin yönetiminde BT alanında uzman kimselerin rol allması kritik önem taşımaktadır. Teknolog Teknoloji uçtan uça yönetim hizmetleri ile sürecin başlangıcından son aşamasına kadar yöneticiliğini üstlenir ve projelerin tüm elementlerinde yöneticilik yapar. Bu bağlamda projede zaman aşımına gidilmemesine ve bütçede ekstra yük oluşturmamaya önem verilir.

BT projelerinin %80'den fazlasının başarısız olduğunu biliyor muydunuz? Bunun başlıca nedeni proje yönetimindeki tecrübe eksikliğidir. BT projenizin başarıyla sona ermesini istiyorsanız uzman bir proje yöneticisinden yardım almanız gerekir. Size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Proje yönetim sürecinde nasıl bir yol izliyoruz?

Teknolog Teknoloji bilgi teknolojileri ekseninde yer alan proje yönetimlerinde eşsiz bir yaklaşıma sahiptir. Kanıtlanmış bir süreç doğrultusunda projelerin büyük bir kısmında mutlak başarı elde edilir. Teknolog bünyesinde yer alan uzmanlar planlanma aşamasındaki projelerin işletmenizin genel bileşenleri ile uyumluluk gösterdiğinden emin olur. Süreç kapsamında atılan ilk adımdan projeyi nihayete erdirecek son adıma kadar tüm çalışmalar Teknolog tarafından titizlikle ve müşteri memnuniyeti hedefiyle gerçekleştirilir.

Proje Yönetimi
  • Proje değerlendirme

Projede emin adımlar kaydetmeden önce titiz bir şekilde değerlendirme başlatırız. Böylece projenin doğru bir altyapı üzerinde geliştirileceğine emin oluruz.

  • Proje planlama

İlk adımda stabil bir altyapı üzerinde hemfikir olduğumuz projenizin bir sonraki adımlarını sıralamak için özenli bir süreç başlatırız. Proje adımlarının işinizin ihtiyaçları ile doğrudan bağlantılı olması önceliğimizdir. Süreç dahilinde risk değerlendirmesi yaparak çeşitli çözüm senaryoları oluştururuz.

  • Proje yönetimi

Projenin başlangıcından itibaren tüm aşamaların yürütülmesinde aktif rolü üstleniyor ve uzman yöneticilerimizi projeye atıyoruz. Bu sayede günlük hedeflere ulaşılmasını sağlıyor ve projenin bitiş tarihini aşmamasını hedefliyoruz.

  • Proje teslimi

Teknolog Teknoloji olarak proje teslim sürecinde önceliğimiz belirtilen zaman dahilinde projeyi nihayete erdirmek olacaktır. Böylece diğer planlarınızda aksamaya uğramadan iş operasyonlarınıza devam edebilirsiniz.

Teknolog Teknoloji'den uçtan uca proje yönetimi hizmeti alabilirsiniz. İlk planlamadan uygulama aşamasına dek projenizin tüm aşamaları üzerinde tam kontrol sahibi oluyor, bütçe aşımlarına yol açmadan zamanında tamamlanmasını sağlıyoruz.

image-left

Projelerinizin başarıyla tamamlanmasını sağlıyoruz.

Şirketinizin bünyesine eklemek istediğiniz projenin doğası fark etmeksizin Teknolog Teknoloji’den kapsamlı bir destek alabilirsiniz. BT temelli proje ve çalışmalarınızda hiçbir endişeye mahal vermeden başarılı sonuçlara ulaşmanız mümkündür. Teknolog olarak belirlediğimiz adımlar üzerinden alanında tecrübeli uzmanlarımız ile çalışıyor, işletmenizin başarı ivmesini artıracak projeler üzerinde kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz.

Bununla birlikte projenizin sonuçlandırılması için gereken aşamaları zamanında tamamlayarak işinizin dinamikleri ile paralel olarak ilerlemesine odaklanıyoruz.

Bunun da ötesinde, gelişen iş ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ilk kapsamda değişiklikler yapabilmenizde rehberlik yapıyor, tüm projelerinizin hızlı ve ölçeklenebilir bir şekilde sonuçlanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz projeleriniz üzerinde rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunabilir, talebiniz halinde doğrudan müdahale ile destek sağlayabiliriz. Teknolog olarak doğru planlanan projenin başarıya ulaşacağı kanısındayız.

Proje yönetimi hizmetlerimize yatırım yapın ve tüm projelerinizin “işiniz için ve işinize özel” yöntemlerle tamamlandığından emin olun.